kobisi kullanım

Kobisi E-Ticaret Paketi Nasıl Çalışır?

Kobisi altyapısının kullanımı kolay ve kullanıcı dostudur

E-Ticaret Paketine Kayıt Ol

E-Ticaret Paketine Kayıt Ol

En uygun e-ticaret paketi planını seçin, karar veremiyorsanız satış danışmanlarımız size yardımcı olsun. İşiniz için en uygun bütçeyle yaratabileceğiniz mükemmel planınızı seçin. Tüm planlarımız sayısız yenilikçi özellikler sunmakla birlikte güvenli hosting hizmeti sunmaktadır. Üstelik her boyutta ihtiyaca uygun e-ticaret paketi hizmeti garantilidir. E-ticaret mağazası kurmak, müşteri memnuniyeti, ve anlaşılabilirlik için basit araçlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Özelleştirme

Özelleştirme

E-ticaret mağaza görünümünüzü kişiselleştirin. Mağazanıza kendinizi anlatan özel bir görünüm verin. Tasarım aşamasında önceden hazırlanmış e-ticaret temalarımız , yazı tiplerimiz ve kullanacağınız renkler ile markanızın stilini yansıtmaya özen göstermelisiniz. E-ticaret paketlerimizin içerisindeki temalarımız mobil uyumludur.
Ürünleri Düzenleme

Ürünleri Düzenleme

Ürün ve görsellerinizi yükleyin. Oldukça meşgul olduğunuzu düşündüğümüz için bu kısmı basit tuttuk. Sadece dakikalar içerisinde e-ticaret sitenize ürün görsellerinizi yükleyebilir, renk, adet, meta başlıklar, anahtar kelimeler, kilo, şekil gibi bilgilerini güncelleyebilirsiniz.
Ayarlar

Ayarlar

Önemli mağaza ayarlarınızı yapılandırın. Menü kısmını sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirdik. Mail order ile ödeme yapma, tüm kredi kartları ile sipariş ve hazır ödeme ,satın alınan ürünler, sipariş durumları , site üzerindeki düzenlemeler, indirim kuponları gibi birçok işlemi yapabileceğiniz hale getirdik çünkü burası sizin e-ticaret siteniz ve sadece sizin kurallarınız geçerli.
Yayın Aşaması

Yayın Aşaması

Ürünlerinizi dünyaya tanıtın Tüm adımlarınızı tamamladıktan sonra sıra tüm dünyaya e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi tanıtmaya geldi. Online varlığınızı güçlendirebilmek adına bültenler, indirim kuponları, promosyonlar, ödül puanları yayımlamayı unutmayın. Üstelik mobil dostu sitemiz ile herhangi bir telefon veya tablet üzerinden tüm bunları yönetmeniz de çok kolay.
Yönetim

Yönetim

Siparişlerinizin takibini kolayca sağlayın. Panel ana sayfasından sipariş ve üyeliklerin tablo halinde takibini sağlayın, operasyon kısmından e-ticaret siteniz üzerinden yaptığınız satışlarınızı ve müşterilerinizin detaylarını inceleyin. Panel ana sayfanız üzerinde grafikler halinde haftalık ve aylık satışlarınızın takibi de oldukça kolay.