Trendyol E-ticaret Entegrasyonu

Trendyol ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Trendyol
Hemen Başla

Trendyol e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Trendyol E-ticaret entegrasyonu

Trendyol, 16 milyondan fazla üye sayısı ve 150 milyondan fazla ürünüyle, Türkiye’nin en çok tercih edilen online pazar yerlerinden biridir. Bu sebeple de Trendyol’dan mağaza açarak daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Trendyol’da mağaza açmak ve ürünlerinizin entegrasyonunu yapmak KOBİSİ ile çok kolay!

Trendyol’dan ve diğer sanal pazar yerlerinden mağazanızı açabilmek için öncelikle e-ticaret sitenizi kurmanız gerekiyor. E-ticaret sitenizi kurmak için de hazır altyapı paketleri arasından işletmenize en uygun olanı seçmelisiniz. KOBİSİ’yi tercih ederek, hem avantajlı altyapı paketlerinden yararlanabilir hem de Trendyol gibi büyük pazar yerlerinde ücretsiz mağazanızı açabilirsiniz. Üstelik KOBİSİ ile sanal pazar yerleri entegrasyonu tamamen ücretsiz!

Neden Trendyol Entegrasyonu?

Gelişen dünya ve teknoloji ile birlikte insanlar artık fiziksel mağazalardan alışveriş yapmak yerine online mağazaları tercih etmekte. Online mağazalara olan ilginin giderek artmasıyla birlikte, işletme sahipleri de e-ticaret sitelerine yönelmiştir. E-ticaret sitesi üzerinden satışlar yapan işletmeler, büyük pazar yerlerinde de mağazalarını açarak marka bilinirliğini arttırmaktadır. Siz de e-ticaret mağazanızda var olan ürünleri sanal pazar yerleriyle entegre ederek, daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Trendyol veya diğer online pazar yerlerinde mağaza açarak, müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca entegrasyon işlemi sayesinde tek tek ürünleri eklemek yerine e-ticaret sitenizde var olan tüm ürünleri, tek seferde Trendyol’daki mağazanıza ekleyebilirsiniz. Bu sayede de hem zamanda tasarruf edebilir hem de iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Trendyol mağazanızı açtıktan sonra ürünlerinizin API bilgilerini KOBİSİ yönetim paneli üzerinden girerek, entegrasyon işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyon İşleminin Avantajları Neler?

  • Geniş müşteri hacmine sahip olan Trendyol ile hedef kitlenize daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Sadece e-ticaret sitesinden satış yapmak yerine, sanal pazar yerlerinde de mağaza açarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  • Tek bir yönetim paneli kullanıldığı için, tek bir ekrandan yönetmek işinizi kolaylaştırır.
  • KOBİSİ yönetim paneli üzerinden Trendyol’daki ürünlerinizi satışlarını inceleyebilir, stok kontrolünü yapabilirsiniz.
  • E-ticaret sitesindeki ürünleri entegre ettikten sonra, yeni eklediğiniz ürünler otomatik olarak Trendyol’daki mağazanıza yüklenir. Aynı şekilde her iki mağazanızı da otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
  • E-ticaret sitenizin ve Trendyol’daki mağazanızın faturalarını ve ödemelerini tek bir panelden takip edebilirsiniz.